Výzkumné centrum REMOROST

Vítáme Vás!

Setkání řešitelů Poděbrady '09

Zámek Poděbrady (foto MěÚ Poděbrady, http://podebrady-mesto.cz

Aktuální informace! Letošní setkání proběhne v pondělí a úterý 14.-15. září v konferenčním sále zámku v Poděbradech, městě, které se „díky nadmořské výšce 190 m n.m. řadí mezi nejteplejší místa v republice s nejstabilnějším počasím.“ Z dalších zajímavostí lze zmínit nejvyšší kopec v okolí – Oškobrh (285m n.m.), staré labské rameno zvané Skupice přímo ve městě a přírodní lužní lesy s tůněmi a slepými říčními rameny v okolí.

Pokračovat se dá názvy ulic jako Akátová, Azalková, Heřmánková, Jabloňová, Jahodová, Jasmínová, Ječná, Kopretinová, přes Liliovou, Lipovou, Pod Topoly, Růžovou, Šeříkovou, Tulipánovou, V Hruškách případně V Olšinách, Vrbovou až k Vřesové, abychom si mohli být jisti, že budeme na správném místě.

Program, včetně mapy důležitých míst a doporučených spojů pro pražské, brněnské i olomoucké účastníky stahujte k nahlédnutí i pro tisk zde… (pdf)

««« Předchozí text: Zpráva Centra REMOROST za rok 2008 Následující text: Setkání řešitelů Třešť 2011 »»»

4. 9. 2009 Pá 13.21 | tisk | Setkání řešitelů | 0 | 45816x

Logo

Naše vize

Navrhnout model regulace morfogeneze rostlin na základě propojení funkce fytohormonů, signálních drah a jednotlivých buněčných struktur (plasmatická membrána, endomembránový systém, cytoskelet) a vyvinout metodu pro měření intracelulárního pH. více...

Zúčastněné týmy

ÚEB Cytoskelet Fosfolipidová signalizace Homeostáze Kompartmentace Metabolizmus a signalizace Transport Vezikulární transport ÚFE Fotonika MU Signální dráhy a interakce MZLU

Odkazy

Rezervace Zeiss LSM

Náhodně z fotogalerie

Náhodná fotka z fotogalerie

Zpětné odkazy

karlsbadtour.ru https: https: